Dijital Baskı

Anasayfa » Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital Baskı merkezimiz istanbul anadolu yakası merkez olmak üzeri istanbulun tüm semtlerine baskı hizmeti vermektedir. Dijital baskı merkezimizde folyo baskı, şeffaf folyo baskı, avrupa vinil baskı, mesh branda (delikli vinil) baskı, blueback (kağıt) baskı, oneway vision ( delikli folyo) baskı basılmaktadır.

Digital baskı makinelerimiz iç mekan baskı kalitesinde dış mekan baskı çıktısı vermektedir. Çözünürlük 2000 dpı ince çözünürlükte olup fotoğraf kalitesindedir.  Bilboard, citylight ve megalight içi baskı görsellerini kaliteli olarak çıkarmaktayız. Ayrıca duratrans baskı hizmetimiz vardır.

Bunun yanı sıra floor graphic ( yer baskısı) da hizmetlerimiz içerisindedir.  Özellikle önemli reklamlardan birisi olan araç kaplama reklamları için dijital baskı iyi bir reklam çözümü olmuştur. Araç kaplama folyosu olarak bilinen cast folyolar biraz fiyat olarak yüksek olsa da bu iş için en iyi folyolardır.

Dijital Baskı Fiyatları

Tabii ki de bu konuda en önemli noktalardan biride baskı fiyatı olmuştur. Hem uygun fiyat hemde güzel bir kalitede dijital baskı almak isteyeceksiniz. Bunu yakalamak için İmran Reklam tamda aradığınız dijital baskı merkezidir. İç mekan baskı fiyatlarımız uygundur. Dış mekan baskıya göre biraz daha pahalı olan iç mekan baskıya göre artık dış mekan baskılar alternatif olur oldu.

Neden mi? Çünkü artık dijital baskı makinelerinin çözünürlükleri oldukça yüksek olduğu için neredeyse bir dış mekan dijital baskı makinası iç mekan baskı makinesinin basmış olduğu baskı kalitesine yakın dijital baskı kaliteleri elde etmektedir.