Tabela

Anasayfa » Tabela

Tabela

Tabela Konusunda siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaya yıllardır devam ettiğimiz gibi hala devam ediyoruz. İstanbul maltepe bölgesinde tabela ve tabelacı hizmeti veren İmran reklam ile kurumsal reklamcılığın profesyonel inceliğini yaşayın. Kurumsallık incelik ister detay ister. Detaylar ustalığımızda gizlidir. Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Yapmış olduğumuz tabela işleri yapacaklarımızın teminatıdır. Referanslarımız oldukça kuvvetli firmalardan oluşmaktadır. Portföyümüze her geçen gün güçlü ve kurumsal firmaları da ekleyerek yolumuza devam ediyoruz.

Tabela Modelleri

Modern olmak bir yana hayal etmekten hiç sıkılmıyoruz. İşimizi çok seviyor, önemsiyoruz. Eskiyi unutmuyor teknolojiye adapte etmesini çok iyi biliyoruz. Dinlemekten, konuşmaktan ve tartışmaktan hiç kaçınmıyoruz. Ne güzeldir ki her birimiz hissedebiliyoruz. Her zaman araştırıyoruz. Ayrıntılar peşinde saatlerimizi harcayabiliyoruz. Biliyoruz ki başarılar orada gizlidir. Sınırı sevmedik. Her yeni fikir bize heyecan ve güç veriyor.

Yolda geçtiğimiz her yerde görüğümüz tabelalar caddeleri renklendiren unsurlardır. Tabelalar caddeleri renklendiren ve aynı zamanda da insanların aradıkları yerleri bulmalarına son derece yardımcı olmaktadır. Geçenlerde bir tatil yöresinde gezerken çok renkli, ışıklı çok güzel bir tabela gördüm bayıldım. Resmini çekeyim şu tabelanın derken fotoğraf makinemin pili bitmiş ve çekemedim. Önümüzdeki sene gidebilirsem yine aynı şekilde bu tabelanın resmini çekmeyi planlıyorum. Kimbilir belki önümzdeki sene kısmet olur….