Vinil Germe Tabela

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinil germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Bu sistemde vinilin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinil üzerine istediğiniz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir. Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.

Işıklı Tabela ve reklamlarda kullanılmak için üretilmiş olan Işıklı Vinil, Backlit Vinyl kullanmalısınız. Işık geçirgen vinyl kullanmazsanız ışığı homojen alamazsınız, renkleriniz ve resimleriniz soluk görünür. Kurumsal reklam firmaları haricindeki reklamcılar , tabela ve reklamcılar genelde düşük maliyet olsun diye normal ışık geçirgenliği olmayan, bu işe uygun düşmeyen malzemeleri kullanmaya maalesef ki devam etmektedirler.
Alyanlar, alüminyum ayaklar ve alüminyum aparatlar kullanılarak germe yapılan bir tekniktir. Üretim maliyeti zımba ile germe tekniğine göre yüksektir. Fiyatının yüksek olmasında ki sebebin başında işçiliğinin çok zor olması ve uğraştırıcı olması gelmektedir. Ancak sağlamlık açısından da en güvenilir germe tekniğidir.

xFirmamız ile alakalı videomuzu izlemek için tıklayınız